Elektronik Sigara Premium Likit Fiyatları ve Çeşitleri

Sigaranın sağlığa zararlı olduğu tüm otoriterler tarafından kabul edilmiştir. İnsan sağlığında tüm hastalıkların ana başlangıcı sigara kullanımı ile ortaya çıkmaktadır. Birçok insan sigara alışkanlığından vazgeçmek istese de bırakamamaktan şikayet etmektedirler. Bu tür insanlar için dünya genelinde sigaranın zararlarının sürekli olarak görülmeye devam ettiği dönemlerde, sigara içerisindeki zararlı maddelerin arındırılarak elektronik sigara şeklinde kullanılmaya sunulmuştur. Sigara tiryakisi insanların büyük çoğunluğu tiryakilik alışkanlıklarını elektronik sigara ile gidermeye çalışmaktadır.

Elektronik Sigara Nedir?

Tütün ürünlerine olan bağımlılığı azaltmak için yapılan elektronik sigara, nikotin içerikli likit, nikotini ortaya çıkaran bir atomizer ve atomizere güç sağlayan bir batarya sisteminden oluşan cihazdır. Atomizer çalıştığında içerisinde bulunan nikotin buharlaşır ve ağızlık yolu ile çekilir, vücudun nikotin ihtiyacı giderilmeye çalışılır. Birçok insan sigara bırakma tekniği olarak e-sigara sistemini kullanmayı denemektedir. Bu uygulama sonucunda başarıya ulaşan insanların sayısı az değildir.

Likit Çeşitleri

Elektronik sigaralarda kullanılan likitler, gliserol ve propilen glikolden oluşur. elektronik sigara Premium likit bitkisel gliseroldür. Bu likit türü sigara tiryakileri için sağlık uzmanları tarafından tavsiye edilmektedir. Likit kullanımında dikkat edilmesi gereken detaylar bulunmaktadır. Bitkisel içerikli likitleri tercih etmek sağlığı korumak açısından önemlidir. Orijinal likitlerin tüketilmesi sağlık açısından önemlidir. Merdiven altı üretimlerin her türlüsü sağlık açısından zararlı olabilmektedir. Likit kullanımında nikotin oranını gün geçtikçe azaltarak bağımlılık azaltılabilir ve sigara tamamen bırakılabilmektedir. Halo,Dinnerlady,fivefawns... vb likit çeşitleri aromalı çeşitleri ve yoğun buhar ile kullanıcılara büyük keyif vermektedir. Amerika Birleşik Devletleri California eyaletinde üretilmekte ve elektronik sigara kullanıcıları tarafından en popüler Premium likit olarak görülmektedir.

Elektronik Sigara Zararlı mı?

Dünyanın birçok ülkesinde kullanılmaya başlayan elektronik sigaraların sağlığa zararları ile ilgili kanıtlanmış bir belirtisi henüz tespit edilememiştir. Ancak ülkemizde zararlı olabileceği tartışmaları devam etmektedir. Bir grup normal sigaradan farkı olmadığı ve zararlı olduğunu savunurken, bir grupta sigara tiryakiliğinden vazgeçebilmek için en iyi yöntem olduğunu ve sağlığa olumsuz etkilerinin bulunmadığın savunmaktadır. Avrupa ülkelerinin birçoğunda sigara bırakma yöntemi olarak e-sigara olarak bilinen elektronik sigara cihazları tavsiye edilmektedir.

Tehlikeleri Nelerdir?

Uzmanların bir kesimi elektronik sigaraların sağlığa zararlı olmadığını, sigarayı bırakabilmenin en iyi yöntemi olduğunu savunsalar da, vücuda giren her nikotinin mutlaka oluşturduğu bir tahribat ve zarar bulunmaktadır. Cihazların çalışmasını sağlayan bataryalar, cep telefonu bataryaları gibi güçlü bataryalardır. Birçok cep telefonunda olduğu gibi elektronik sigaralarda da bataryaların patlama riski bulunmaktadır. Patlama olayları aşırı ısınma durumlarında olmaktadır. kullanıcı cihazı aşırı kullanmadan ve ısınmasına mahal bırakmadan kullanması durumunda olumsuzluk söz konusu olmayacaktır. Düzgün şarj edildiğinde ve kontrollü kullanıldığında bir sorun ortaya çıkmayacaktır.

Orijinal Ürünler

Ülkemizde elektronik sigara temin yeri oldukça azdır. Çeşitli sağlık ve güvenlik sorunlarına karşı kullanacağınız elektronik sigaranın orijinal olması her zaman önemlidir. Orijinal elektronik sigara cihazı ve malzemeleri, https://turkiyepremiumlikit/premium-likit.html adresinden online olarak satın alınabilmektedir. Sitemizde çeşitli marka cihazlar, yedek parça, atomizer ve likitler tamamen orijinal olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Sitemiz kullanıcılarına satın aldıkları ürünleri isterlerse 15 gün içerisinde iade etme garantisi vermektedir.

Likit fiyatları

Elektronik sigara likit fiyatları ve tüm ürün çeşitleri sitemizde gösterilmektedir. Halo Kringle’s Curse likit 100 TL, Halo Malibu 3x10ml likit 100 TL, Havoc Afterchock 180 ml likit 210 TL yani Halo marka likitler 100 TL’den, Havoc marka likitler ise 210 TL’den satışa sunulmaktadır. Kullanıcılar tercihlerine göre likit seçimi yapabilir ve satın alabilirler. Halo marka likitlerin sitemizde sekiz farklı modeli yer almaktadır. Havoc marka likitlerin ise üç farklı modeli bulunmaktadır.

Sigara Çeşitleri

Sigara tiryakilerinin sigara alışkanlıklarında bir an önce kurtulabilmek için tercih ettikleri ve uzmanlar tarafından tavsiye edilen elektronik sigaraların çok sayıda çeşidi bulunmaktadır. Trelektroniksigara.net sitemizde yer alan elektronik sigara çeşitleri arasında, GeekVapa GBOX Soquonker kit, Smok G80 Kit 80w, Smok Procolor kit 225w, Joyetech Eviç Vtwo mini, Joyetech ego Aio d22, Eleaf İstic Pico Mega, Vapor Storm Puma 200, Wismeck Reuleaux Rx, Vaporesso Tarot Pro gibi çok sayıda çeşidi yer almaktadır. Elektronik sigara kullanmaya başlayacak olan kişilerin karşısına çeşitli aromalarda likitler, sigara modelleri ve yedek parçaları çıkmaktadır. Kişi geniş araştırma yaparak ağız tadına göre ve kullanım amacına göre elektronik sigara modelini belirlemeli, en uygun fiyatlara sitemizden sipariş verebilmelidir.

Çalışma Sistemi

Elektronik sigara atomizer çeşitlerinden, Geekvape medusa RDTA, Geekvape Medusa Reborn, Geekvape Peerles Rda, Geekvape Zeus, Obs Engine mini RTA modellerini sitemizde bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Atomizer fiyatları modeline göre 160 TL İLE 230 tel arasında fiyat farklılığı göstermektedir. Yine sitemizde kullanmış olduğunuz elektronik sigara ile ilgili tüm yedek parçaları bulabilmektesiniz. Yedek parça fiyatları da 15 TL ile 130 TL arasında değişiklik göstermektedir. Elektronik sigaralarda kullanılan atomizerler, elektronik sigaraların kalbi sayılabilmektedir. Cihazın en önemli parçasıdır. Elektronik sigaranın çalışmasını sağlayan, asıl işlevi gören parçadır. Bataryadan enerji alarak likitin buharlaşmasını sağlamaktadır. Atomizer içerisinde de coil denilen parça sayesinde tüm işlem yapılmaktadır. Elektronik sigaralarda kullanılan coil parçalarının belirli zaman aralıkları ile değiştirilmesi önerilmektedir. Ancak piyasada kullanımda olan birçok elektronik sigara modeli coillerin değiştirilmesi için uygun yapıda değildir. Coilleri düzenli olarak değiştirmek istiyorsanız, Rda, Rdta, rta özelliklerine sahip elektronik sigara sahibi olmalısınız.

En önemli parçalardan biriside ağızlıktır. Önemsiz gibi görünen bu parça likitteki aromayı tam olarak alabilmeniz için büyük önem taşımaktadır. Sigara içimleri için ince ve dar kanalları olan ağızlıklar, nargile içim özellikleri için geniş ve kısa kanal özellikli ağızlıklar kullanmalısınız. Elektronik sigara cihatlarında likit hazneleri bulunmaktadır. Bu haznelere likit tankı denilebilmektedir. Elektronik sigaralarına Rda modellerinde likit tankı yoktur. Likit hazneleri cihaz modeline göre 3 -6 ml veya daha fazla kapasitede likit barındırmaktadır. Likit haznesinde bulunan likitler coillerde bulunan pamuk vasıtasıyla emilir ve rezistansın ısınmasıyla buharlaşarak ağızlık bölümünden çekilmek suretiyle dışarıya atılır.